Tajemnicza choroba z Indii. Nowe informacje!

Wczoraj pisaliśmy odnośnie nowej, tajemniczej choroby, która atakuje mieszkańców Indii. Ponad 500 osób trafiło już do szpitala, a jedna osoba zmarła. Lekarze przekazali co wykryto w krwi pacjentów!

Fot. Shutterstock

W Indiach w stanie Andhra Pradeś w ciągu zaledwie kilku dni już ponad pół tysiąca osób trafiło do szpitala z powodu niezidentyfikowanej choroby, która wywoływała między innymi omdlenia, wymioty i napady padaczkowe. Najmłodsi pacjenci skarżyli się też na pieczenie oczu. Póki co jednej osoby nie udało się uratować.

Indyjskie służby medyczne szybko zajęły się sprawą i już ujawniono pierwsze nowe okoliczności w tej sprawie. Wszyscy zostali przebadani na obecność wirusa SARS-CoV-2, jednak nikt nie uzyskał pozytywnego wyniku testu. Wykluczono zatem zakażenie koronawirusem. Natomiast w krwi chorych wykryto ołów i nikiel. Wciąż trwają kolejne badania nad zakażonymi tajemniczą chorobą i wyjaśnieniu czemu w próbkach krwi pojawiły się metale ciężkie.

Póki co wykluczono spekulacje, które mówiły o skażeniu wody pitnej w mieście Eluru, w której nie potwierdzono żadnych niepokojących substancji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c