Tak będzie wyglądać nauka hybrydowa. Szkoły wysyłają do uczniów nowe harmonogramy

Większość szkół już wysłała do uczniów nowe harmonogramy ze względu na wprowadzeniu na Mazowszu nauczania hybrydowego. Wiadomo już, jak będzie wyglądała nauka.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Nauka w trybie hybrydowym obejmuje tylko klasy I-III. Wszyscy pozostali uczniowie nadal uczą się zdalnie.

Większość placówek przesłała już nowe harmonogramy nauki na najbliższe dwa tygodnie. Program realizowany będzie tygodniami. Przez cały tydzień część klas uczy się zdalnie, a część stacjonarnie. Potem następuje zmiana. Np. Klasa I A i B uczy się stacjonarnie, a C i D zdalnie. Po 7 dniach jest na odwrót. Klasa C i D przychodzi na zajęcia, a A i B uczy się przez komputer.

Plan wprowadzono równo z obostrzeniami dla czterech województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i lubuskiego. Wstępnie restrykcje wprowadzono do 28 marca. Jak jednak pokazuje doświadczenie, taki stan rzeczy może utrzymać się dłużej. Być może też rząd zdecyduje się na przejście całkowicie na naukę zdalną szczególnie, że szczyt III fali przewidziano na przełom marca i kwietnia lub początek kwietnia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c