Tak wygląda Warszawa okiem obserwatora z Warsaw Spire [ZDJĘCIA]

Nowe biuro Ghelamco znajdzie się 140 metrów nad Warszawą, czyli o 26 metrów wyżej niż taras widokowy w PKiN. Widok z tej perspektywy jest niesamowity. Spoglądając przez przeszkloną elewację można dostrzec wszystkie najbardziej charakterystyczne dla Warszawy miejsca. Pracownicy będą mieć do dyspozycji całe piętro w budynku wieżowym.

Ghelamco_Warsaw_Spire_wschód słońca 1

Fot. Ghelamco

Kompleks powstaje tuż przy Rondzie Daszyńskiego, w aktualnie najdynamiczniej zmieniającym się obszarze Warszawy. Użytkownicy biur mogą korzystać z dobrej infrastruktury komunikacyjnej – tuż przy Warsaw Spire znajduje się stacja II linii metra oraz cały szereg połączeń autobusowych i tramwajowych. W odległości zaledwie kilku kilometrów znajdują się główne punkty komunikacyjne stolicy – podróż spacerem na Dworzec Centralny z Warsaw Spire zajmuje niecałe 20 minut, a przejazd autem na Dworzec Zachodni mniej niż 10 min. Na Lotnisko Chopina dotrzemy w około 15 min.

Fot. Ghelamco

Fot. Ghelamco

Pracownicy Warsaw Spire będą mieli też wszystko to, co potrzebne do relaksu podczas pracy, spotkań biznesowych i chwili odpoczynku po godzinach pracy. Na placu Europejskim, w otoczeniu zieleni i wodnych instalacji znajdzie się szeroka oferty kawiarni i restauracji. Na miejskim placu nie zabraknie również stacji rowerowej, mebli miejskich wkomponowanych w projekt, ogródków letnich oraz przestrzeni dla kultury i sztuki. Całość aranżacji placu stworzy prawdziwą oazę zieleni w samym centrum miasta.

Zakończenie budowy oraz otwarcie placu Europejskiego planowane jest w maju 2016 roku. Na kilka miesięcy przez ukończeniem budowy Warsaw Spire jest wynajęty na poziomie ponad 70%.

Do najemców Warsaw Spire należą: Frontex, Samsung, JLL, Centrum Unijnych Projektów Transportowych, BNP Paribas Securities Services, Benefit Systems, Bilfinger HSG Facility Management, Adecco Poland, Daftcode, Ghelamco Poland.

Fot. Ghelamco

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.