Taka ciąża zdarza się raz na 4,7 miliarda przypadków! Polskie sześcioraczki ukończyły roczek

Pierwsze w Polsce sześcioraczki ukończyły dziś roczek. Zdjęcia z urodzinowymi tortami zostały upublicznione na specjalnym fanpage’u poświęconym licznemu rodzeństwu. 

Fot. Pixabay

Dokładnie rok temu, bo 20 maja 2019 roku, w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie urodziły się pierwsze w Polsce sześcioraczki.

Zdjęcie z pierwszych urodzin zostało udostępnione przez szczęśliwą mamę gromadnego rodzeństwa na specjalnej stronie poświęcone licznemu rodzeństwu.

Na zdjęciu widać, że każde dziecko ma swój własny tort ze świeczką w kształcie cyfry 1. Wesoła gromadka przyszła na świat w zeszłym roku. Jako pierwszy narodził się Filip, przychodząc na świat o godzinie 10:08. Minutę później dołączyli do niego: Zosia, Tymon, Nela, Kaja i… Malwina.

Do domu wypisano dzieci stopniowo, z powodu konieczności wykonania badań oraz po to, by oswoić rodziców z nową sytuacją.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c