Take&Go powstanie niedługo w Warszawie. Bierzesz produkt i… wychodzisz. Zapłaci się samo!

To może być prawdziwa rewolucja, zwłaszcza dla osób, które nie lubią długich kolejek do kas! Wkładasz produkt do swojej torby i wychodzisz. Zapłaci się samo. Pierwszy sklep ruszył już w Poznaniu, niedługo otworzy się też w Warszawie.

Fot. Pixabay

To będzie pierwszy w pełni zautomatyzowany i bezobsługowy sklep działający 24/7. Skoro bezobsługowy to działający także w niedzielę niehandlową. Do końca 2020 roku ma powstać 20 takich sklepów, głównie w Poznaniu i w Warszawie.

Jak to działa? Instalujemy aplikację mobilną za pomocą której sklep identyfikuje nas przy wejściu. Potem wykładamy towar na ladę, bez potrzeby kasowania produktów. Za pomocą kamer i czytników system rozpoznaje co wybraliśmy i obciąży naszą kartę przy zaakceptowaniu listy towarów.

Pierwszy sklep w Poznaniu sprawdza się świetnie, dlatego firma rozszerzy działalność. Do wyboru jest ponad 900 produktów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c