Tania linia lotnicza uruchamia nowe połączenia z Warszawy! Gdzie polecimy?

Już wkrótce będziemy mogli polecieć z Warszawy na Słowację. Irlandzki przewoźnik Ryanair uruchamia nową trasę relacji Warszawa Modlin – Koszyce. Wiele osób na pewno ucieszy się z tej decyzji, bo Polacy chętnie podróżują w to miejsce.

Fot. PIxabay

Pomimo kryzysu jaki dotyka wiele branż, w tym branżę lotniczą, podróżujący z Warszawy będą mieć do wyboru dodatkowy, atrakcyjny kierunek. Jak wynika z systemu rezerwacyjnego linii Ryanair, już niedługo wprowadzone zostanie połączenie Warszawa Modlin – Koszyce, na Słowacji.

Jak informuje portal Fly4Free nie są jeszcze znane szczegóły lotów, ponieważ nie są one póki co dostępne w kalendarzu i nie można jeszcze kupić nie biletów. Natomiast wszystko wskazuje na to, że połączenia odbywać się będą trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty. Nie pojawiły się też na razie ceny lotów.

Z Modlina można w tej chwili wybrać się wiele ciekawych miejsc. Wśród ofert jest między innymi lot do Alicante w Hiszpanii, do Dublina, Barcelony, Kolonii czy kilku punktów w Wielkiej Brytanii. Ceny są również stosunkowo atrakcyjne, w porównaniu z innymi liniami lotniczymi.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c