Tania sobota w Lidlu. Zgarnij super rabaty tylko 10 lutego!

W sieci sklepów Lidl już w tę sobotę! Wyjątkowe promocje czekają na wszystkich klientów korzystających z aplikacji Lidl Plus. 10 lutego będzie dniem pełnym oszczędności, dzięki specjalnej akcji „Tania Sobota”.

Fot. Lidl.pl

Lidl zaprasza do aktywacji jednego z trzech kuponów rabatowych dostępnych w aplikacji, które pozwolą zaoszczędzić aż do 50 złotych. Klienci mogą wybrać kupon odpowiadający wartości ich zakupów: 30 zł przy zakupach za minimum 300 zł, 40 zł przy zakupach za minimum 400 zł lub 50 zł przy zakupach za minimum 500 zł.

To doskonała okazja, aby zapełnić spiżarnię, zaopatrzyć się w produkty codziennego użytku czy nawet sprawić sobie coś z wyższej półki, nie martwiąc się nadmiernie o wydatki. Należy jednak pamiętać, że oferta dotyczy wyłącznie soboty 10 lutego i jest dostępna jedynie dla użytkowników aplikacji Lidl Plus, więc warto już teraz pobrać aplikację i przygotować się na zakupy.

To idealny czas, aby zrobić większe zakupy i skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Nie przegapcie Taniej Soboty w Lidlu!

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]