Targi Designu u Braci Jabłkowskich

IMAG3420

Targi Designu zorganizowane były w Domu Braci Jabłkowskich w ostatni weekend 13 i 14 grudnia. Piszemy o tym z dwóch powodów. Po pierwsze dobrze jest zrelacjonować coś, co czytelnicy mogli przegapić, by drugi raz jednak się tam udali. Po drugie, będą jeszcze Targi Świąteczne, które odbędą się w dniach 20-21 grudnia, a na nich pojawią się także niektórzy wystawcy z Targów Designu.

W weekendowym wydarzeniu wzięło udział ponad 200 twórców pokazując unikatowe meble, wyposażenie, ozdoby, zabawki, ubrania i akcesoria. 13 grudnia zorganizowano także akcję świątecznego warsztatu niespodzianek, podczas którego polskie gwiazdy własnoręcznie wykonały i sprzedały ozdoby świąteczne. Całkowity dochód został przekazany Fundacji Ewy Błaszczyk „A kogo?”.

Drugiego dnia znani blogerzy zajmujący się wystrojem i projektowaniem wnętrz, przygotowywali stylizacje z wykorzystaniem artykułów dostępnych na targach. Doradzali również odwiedzającym w zakresie aranżacji domów i mieszkań.

Podobał Ci się ten artykuł? Polub nasz fanpage na Facebooku!
www.facebook.com/warszawawpigulce

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.