Tatiana Okupnik w szpitalu. Nagrała film [WIDEO]

Tatiana Okupnik trafił do szpitala na oddział neurologii z powodu silnej migreny. Piosenkarka ma też zespół Ehlersa-Danlosa. Wyjaśniła i pokazała na filmie czym się objawia.

Fot. TRICOLORS/East News

Tatiana Okupnik w ostatnim czasie bez tajemnic mówi o problemach zdrowotnych.

Ostatnio podczas programu „Dzień dobry TVN” ujawniła, że lekarzom udało się ją zdiagnozować. Cierpi na zespół Ehlersa-Danlosa. To choroba, która objawia się zbytnią wiotkością stawów i delikatną, nadmiernie elastyczną skórą.

To jednak nie wszystko bo piosenkarka cierpi też powodu migreny i to właśnie z ich powodu trafiła do szpitala. „Owacje po cichu- jedna ręka pisze, druga trzyma komórkę 😉 Za opiekę, empatię i chęć niesienia pomocy dziękuję! Nie tylko pacjentom covidowym ale też tym, którzy w tym gorącym czasie trafiają do szpitali ze swoimi niecovidowymi dolegliwościami. Po raz kolejny w łódzkim Koperniku udzielono mi pomocy przerywając atak migreny, z którym nie byłam w stanie sobie poradzić w domu, lekami, którymi dysponowałam. Całemu personelowi od salowych, przez tych co mnie karmili 😉 i Panu, który załatwił mi na dokładkę 3 dorodne rzodkiewki, pielęgniarkom, pielęgniarzom, lekarzom, wszystkim, którzy przewinęli się przez salę nr 6 na neurologii DZIĘKUJĘ!!🙌🏻” – czytamy we wpisie Tatiany Okupnik do którego dołączyła nagranie. Artystka dodaje, że słychać na nim jak mówi nieskładnie, bo jest pod działaniem silnych leków.

Na filmie widać jednak, jak Tatiana Okupnik tłumaczy, czym jest dermografizm i MCAS – zespół towarzyszący chorym na zespół Ehlersa-Danlosa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik)


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c