Tej nocy nowa trasa S8 zostanie otwarta!

Nowa, wyczekiwana trasa S8, dzięki której kierowcy ominą Raszyn i Janki zostanie otwarta. Jednocześnie zamknięty zostanie stary odcinek trasy.

Objazdy autobusów związane z przebudową trasy S8. Fot. ZTM.

Objazdy autobusów związane z przebudową trasy S8. Fot. ZTM

Jest dobra i zła wiadomość. Dobra jest taka, że nowa trasa zostaje otwarta. Zła jest taka, że Ci, którzy jechali w stronę siódemki, nadal będą musieli jechać starą trasą, a więc Al. Karkowską, Raszynem i Jankami. Czemu? Nowa wylotówka nie ma połączenia z wylotówką na Kraków. To połączenie będzie zrealizowane w drugim etapie inwestycji. Alejami będziemy mogli wjechać więc na nową ósemkę, ale już na siódemkę.

Należy pamiętać, że zamknięto też „stara ósemkę”, a więc Ci, którzy w Jankach skręcą na trasę nr 8 dojada tylko do estakad. Zmiany obejmą też autobusy. Autobusy linii 703, 711 i 733 – od 17 lipca br., od około godziny 22.00 do odwołania – będą kursowały trasami S2 i S8 z pominięciem odcinka na terenie Janek i Raszyna ograniczonego przystankami STOICKA – GRANICZNA. Zmiany są związane z zamknięciem dla ruchu ulicy Mszczonowskiej w Jankach i jednoczesnym otwarciem trasy S8 (obwodnica Janek i Raszyna).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.