Sylwester w czasie pandemii. Telewizja Polsat podała szczegóły swojej ramówki!

Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji Polsat przekazała, że w tym roku „Sylwestrowa Moc Przebojów” odbędzie się. Zmieniona jednak zostanie forma. Koncerty nie będą na Stadionie Śląskim, lecz w studiu, a publiczność pozostanie bezpieczna w swoich domach. 

fot. Radek Zawadzki
W tym roku przed trudną decyzją związaną ze świętowaniem sylwestra stanęły stacje telewizyjne, które regularnie od lat organizują tego dnia plenerowe imprezy. Z uroczystego obchodzenia końca roku zrezygnowała już stacja TVN. Telewizja Polska zapewniła, że ich wydarzenie się obędzie i będzie to najlepsza rozrywka w kraju. Polsat również postanowił zorganizować w tym roku sylwester, ale w nieco zmienionej formie.

W rozmowie z portalem Interia, Nina Terentiew zapowiedziała, że choć nie ma możliwości zorganizować hucznej imprezy na Stadionie Śląskim, to publiczność na pewno będzie miała co obejrzeć. Jak dodaje, będzie to jedyna i największa w Polsce domówka. Publika pozostanie w domach, a całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo w dwóch studiach Telewizji Polsat równocześnie.

Swój występ zadeklarowali już między innymi Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska czy Boney M. z Mazie Williams. Polsat nie zapomniał też o czynnym udziale widzów. Przygotowane mają zostać konkursy z cennymi nagrodami i wiele innych niespodzianek. Jak wyjdzie pierwszy sylwester w odmienionej, pandemicznej formie, przekonamy się już za niecałe 4 tygodnie!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c