Telewizja Polska z nowym kanałem! Wystartuje 8 marca!

Telewizja Polska ma dla swoich widzów kolejny kanał. Jak informuje „Press” 8 marca wystartuje program TVP Kobieta, który czasowo zastąpi TVP Rozrywka. Tematyka będzie skierowana głównie do płci żeńskiej. Ale to nie koniec! W planach Telewizji Polskiej są też kolejne produkcje.

Fot. Pixabay

Już wkrótce, bo 8 marca 2021 roku wystartuje nowy kanał Telewizji Polskiej. TVP Kobieta. Data nie jest przypadkowa, bo tego dnia wypada Dzień Kobiet. „Press” tłumaczy, że program ma poruszać tematykę lifestyle, rozrywka i porady. Pełnomocniczką zarządu Telewizji Polskiej ds. TVP Kobieta ma zostać Iwona Bocian-Zaciewska.

Z danych „Press” wynika, że szacunkowe koszty utworzenia kanału mają wynieść 9,9 mln złotych, a rozpowszechniania- prawie 5 mln złotych. W sumie daje to łącznie prawie 15 milionów złotych. Jak dodaje magazyn, źródłem finansowania mają być m.in. państwowe dotacje i reklamy.

Ale to nie koniec. W planach Telewizja Polska ma już kolejne produkcje. A wśród nich między innymi stworzenie kanałów TVP Nauka i TVP Muzyka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c