Telewizja Polska zdradziła kto wystąpi podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką” !

TVP w tym roku nie rezygnuje z hucznej zabawy sylwestrowej. Podczas imprezy nie zabraknie gwiazd, w tym muzyków disco-polo. Wiadomo jednak, że zespoły będą grać za mniejsze wynagrodzenie. Kto wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką?

Fot. Pixabay

W tym roku sylwester będzie zupełnie inny niż zwykle. Wszystko ze względu na pandemię, która mocno wpłynęła na życie Polaków. Władze zalecają pozostać w domach, stacje telewizyjne rezygnują z tradycyjnych koncertów z okazji zakończenia roku. TVN zrezygnowała całkowicie w organizacji wydarzenia, Polsat zapowiedział „największą domówkę w Polsce”, łącząc się ze swojego studia, bez udziału publiczności.

Telewizja Polska wpadła na podobny pomysł, ponieważ również ich impreza będzie nadawana ze studia TVP. Telewizja zaapelowała, aby publiczność była z nimi, lecz jedynie przed telewizorami. Podczas koncertu „Sylwester Marzeń z Dwójką” wystąpią najpopularniejsi w Polsce artyści. TVP skupiła się jak co roku głównie na gwiazdach disco polo. Już teraz wiadomo, że na scenie wystąpi między innymi Zenon Martyniuk czy Marcin Miller z zespołem Boys. Oprócz tego ma się tam również pojawić Cleo.

Jak się dowiedział serwis Plotek, stawki dla artystów ulegną zmianie. Z powodu kryzysu gospodarczego i oni zarobią mniej. Z racji, że największą gwiazdą będzie Martyniuk, ma on otrzymać najwyższą gażę w wysokości 50 tysięcy złotych. Boys zarobi tego dnia 35 tysięcy, a Cleo 30. Wkrótce poznamy też pozostałych artystów, którzy zaprezentują swoje przeboje podczas sylwestrowej nocy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c