Terroryzował starszą Panią nożem. Była to jego własna matka!

Na trzy miesiące sąd aresztował 44-letniego mężczyznę podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych. Syn groził matce nożem pozbawieniem życia. Wezwani na miejsce policjanci z Bemowa zatrzymali agresora. Mężczyzna był już karany wyrokiem sądu za znęcanie się nad rodzicami. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Bemowa w związku z awanturą domową. Na miejscu okazało sie, że mężczyzna przyszedł do rodziców kompletnie pijany, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. W pewnej chwili wszczął awanturę i groził matce pozbawieniem życia trzymając dwa noże w ręku. Kobieta obawiając się o swoje życie i zdrowie o pomoc zwróciła się do Policji.

Na miejscu, mundurowi błyskawicznie opanowali sytuację. Zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komisariatu. 44-latek był znany funkcjonariuszom z wcześniejszych zatrzymań, bowiem był już notowany i karany za przestępstwo znęcania się nad rodzicami. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych wobec matki. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za ten czyn grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c