Tłumaczył, że są to cukierki z Egiptu

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. 28-latek podczas interwencji szarpał się z funkcjonariuszem, jak się okazało w pojeździe posiadał ponad 100 gramów amfetaminy. Tłumaczył policjantom, że są to cukierki od cioci z Egiptu. Mężczyzna usłyszał zarzut i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Fot. pixabay

Funkcjonariusze z wolskiej komendy podjęli interwencję wobec kierującego pojazdem marki BMW. Podczas przeprowadzania kontroli mężczyzna był zdenerwowany, w pewnej chwili, próbował odejść od pojazdu. Policjanci natychmiast zareagowali i wydali polecenie do zachowania zgodnego z prawem. 28-latek nie wykonywał poleceń policjantów, jednego z nich uderzył i probował się oddalić. Funkcjonariusze obezwładnili mężczyznę. Okazało się, że powodem jego zachowania była znaczna ilość amfetaminy, którą 28-latek ukrył w aucie. Tłumaczył policjantom, że są to cukierki od cioci z Egiptu.

Mężćzyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. Podejrzany usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej oraz naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c