Tłumy osób w parku trampolin. Policja wylegitymowała wszystkich [WIDEO]

W jednej z popularnych sieci parku trampolin na Ochocie doszło do naruszenia obostrzeń sanitarnych. Na miejsce zadysponowano policję, która wylegitymowała 115 osób. Osoby te mogą zostać ukarane mandatami karnymi, ale również może zostać nałożona na nich kara od sanepidu nawet do 30 tys. złotych.

Fot. KSP

Policjanci z KRP III prowadzą czynności w sprawie dot. możliwości naruszenia obostrzeń. Interwencja wynikała ze zgłoszenia. Sporządzono z niej dokumentację. Wylegitymowano 115 osób. W tym dniu w obiekcie obecnych było łącznie ponad 400 klientów. Po zakończeniu czynności materiały zostaną przekazane do oceny prawno-karnej prokuratury w kierunku art. 165 kk jak również do sanepidu. W sprawie przeanalizowane zostaną nagrania z monitoringu. Co ważne wykluczono, by wśród obecnych były osoby objęte kwarantanną” – informuje Komenda Stołeczna Policji

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c