Tłumy po otwarciu nowej sieciówki. Klienci zostawiają tu setki złotych!

Przy ul. Targowej 72 otworzył się pierwszy w Polsce sklep sieci ODstore, który najprawdopodobniej jest jednocześnie największym sklepem ze słonymi i słodkimi przekąskami w Polsce.

Fot. Warszawa w Pigułce

ODStore to największa we Włoszech sieć oferująca bogaty wybór produktów słodkich i słonych. Ich sklepy, rozmieszczone w całych Włoszech i poza nimi, oferują nie tylko szeroki wybór słodyczy, ale także wypieki, ciasta, oraz inne smakołyki.

Wybór jest ogromny i obejmuje słodkości i „słoności” z całego świata. Znajdziemy tu prawdziwe ostre zupki z Chin, słone paluszki czy kremy i chipsy w smakach, jakich nigdy byście sobie nie wyobrazili. Jest też oczywiście część słodka, pistacjowe specjały z Włoch, smaki marki Kinder z całego świata, kremy i czekolady Lindt oraz marki o których nie mieliśmy nawet pojęcia. Wybór produktów jest przeogromny, a na tej pokaźnej powierzchni znajdują się tłumy klientów.

Ceny są zróżnicowane, ale kiedy już tam się trafi, ciężko nie wybrać czegoś, czego nigdy wcześniej nie próbowaliśmy. Klienci zostawiają setki złotych, a popularność sklepu nie maleje.

Inne, wielkie, światowe sieci oferujące słone i słodkie przekąski

Na świecie istnieje wiele innych, ogromnych sieci, które oferują słodycze. Żadnej z nich nie ma na naszym rynku, ale warto przyjrzeć sie, co oferują.

  • Dylan’s Candy Bar: Założona w 2004 roku w Nowym Jorku przez córkę Ralpha Laurena, Dylan. Sklepy te są znane z kolorowego i efektownego designu oraz oferują tradycyjne słodycze i unikatowe produkty, takie jak czekolada z bekonem​​.
  • Sugar Factory: To sieć sklepów z cukierkami i restauracji założona w 2003 roku w Nowym Jorku, słynąca z bogatego menu deserów i napojów, w tym Couture Pops, czyli olbrzymich lodów w kształcie kolorowych lizaków​​.
  • It’s Sugar!: Otwarta w 2003 roku, ta sieć sklepów z cukierkami specjalizuje się w nietypowych produktach, a także oferuje szeroki wybór tradycyjnych słodyczy​​.
  • Rocket Fizz Soda Pop & Candy Shop: Sieć ta, założona w 2006 roku, jest znana z szerokiego asortymentu cukierków, napojów gazowanych i innych przysmaków, w tym unikalnych smaków napojów​​.
  • See’s Candies: Ta firma, założona w 1921 roku, jest znana z wysokiej jakości składników i tradycyjnych przepisów. Oferuje szeroką gamę słodyczy, w tym trufle i toffi​​.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]