Tłumy w Lesie Kabackim! [WIDEO]

Filip Chajzer wybrał się do Lasu Kabackiego (też nie zastosował się do #zostanwdomu) i okazało się, że warszawiacy wykorzystując wolny czas od pracy tłumnie pojawili się w lesie kabackim!


Ludzie, bądzcie odpowiedzialni.

To nie jest czas na spacer, piknik czy spotkanie towarzyskie.

Może Wam się nic nie stanie, ale ktoś przez takie zachowanie moze UMRZEĆ.

Będziecie umieli z tym żyć?

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl