Tłumy w Suntago! Bilety wyprzedane, ludzie walczą o miejsce w kolejce i pontony do zjazdów!

20 lutego we Wręczy pod Mszczonowem został otwarty największy w Europie Park Wodny: Suntago Wodny Świat. Wszystkie bilety do niedzieli włącznie zostały już wyprzedane. Park przeżywa prawdziwe oblężenie!

Fot. Warszawa w Pigułce

Tłum zaczyna się już przy kasach, ale Ci, którzy mają nadzieję na kupno biletów na miejscu odejdą z kwitkiem. Wszystkie miejsca są już zajęte.

Klienci relacjonują, że tłoczno jest szczególnie w strefie zjeżdżalni. Jest ogromna kolejka zarówno do zjeżdżalni, jak i do sztucznej fali do surfowania. Jak relacjonują klienci na grupach i forach w mediach społecznościowych, ludzie zajmują sobie kolejki i gubią się potem kto za kim stał, a pontonów trzeba strzec, bo potem jak ktoś już weźmie jakiś to nie chce go oddać. Wynikają z tego przykre sytuacje czy próba odebrania pontonów siłą, bo „Pan zjeżdżał już trzy razy, a inni też chcą”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.