To było morderstwo. Nowe informacje w sprawie dwóch ciał na Bielanach

Niedawno informowaliśmy o makabrycznym odkryciu na Bielanach. W jednym z mieszkań znaleziono ciała kobiety i mężczyzny. Okazuje się, że wstępne ustalenia prokuratury w tej sprawie wskazują na morderstwo.

Łukasz Łapczyński, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie potwierdza w rozmowie z Warszawą w Pigułce, że doszło znalezienia dwóch ciał w jednym z mieszkań przy ul. Andersena na Bielanach.

„Wstępne ustalenia wskazują, iż najprawdopodobniej mężczyzna pozbawił życia kobietę a następnie popełnił samobójstwo. Trwa ustalanie okoliczności śmieci wyżej wymienionych osób i ich wzajemnych relacji” – mówi nam rzecznik prokuratury i dodaje, że w mieszkaniu przeprowadzono oględziny z udziałem prokuratora, policyjnych techników oraz biegłych z zakresu medycyny sądowej. Zabezpieczono ślady kryminalistyczne. Ciała zostały przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Z uwagi na dobro prowadzonych czynności, na tym etapie prokuratura nie przekazuje większej ilości informacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.