To jednak morderstwo! Znaleziono ciało Nepalczyka

W dniu 28 grudnia 2018r. w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie zgłoszono zaginiecie obywatela Nepalu prowadzącego jedną z restauracji przy ul. Warszawskiej w Legionowie, który od kilku dni nie był widziany w pracy oraz w miejscu zamieszkania.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Następnego dnia na obrzeżach Legionowa w zaparkowanym przy ulicy samochodzie przypadkowa osoba ujawniła zwłoki mężczyzny, który wyglądem przypominał poszukiwanego.

Po przeprowadzeniu oględzin z udziałem biegłego medyka sądowego ustalono, że ofiara została uduszona kilka dni wcześniej.

W wyniku intensywnych działań operacyjnych i procesowych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zatrzymali trzech obcokrajowców, którzy byli pracownikami pokrzywdzonego.

Dwóch z nich usłyszało w dniu 31 grudnia 2018r. w Prokuraturze Rejonowej w Legionowie zarzuty popełnienia przestępstwa zabójstwa.

Podejrzani (obywatele Indii) złożyli przed prokuratorem obszerne wyjaśnienia, przy czym do popełnienia zbrodni przyznał się tylko jeden z nich. Najbardziej prawdopodobnym motywem zabójstwa były nieporozumienia z pracodawcą. Dwudziestosiedmiolatek oraz jego rok starszy kolega planowali mord.

Tego samego dnia Sąd Rejonowy w Legionowie uwzględnił wnioski prokuratora zastosował wobec obu podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania okres 3 miesięcy. Grozi im kara dożywotniego pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c