To jednak nie koniec lata! Czekają nas jeszcze upały!

Ostatnio synoptycy przekazywali informacje o ochłodzeniu. Jak się jednak okazuje, niższe temperatury nie potrwają zbyt długo, a już za kilku dni znacząco się ociepli.  Na termometrach zobaczymy nawet 28 stopni Celsjusza!

Fot. Shutterstock

Dziś w przeważającej części kraju jest i będzie słonecznie, jednak termometry nie wskażą nigdzie powyżej 20 stopni. Według zapowiedzi synoptyków, tak ma również być w ciągu kolejnych kilku dni. Jednak mamy dobrą informację dla osób, którym brakuje upałów. Te już wkrótce wrócą.

Od środy wszyscy odczujemy wyraźne ocieplenie. Miejscami zrobi się gorąco, a na termometrach zobaczymy nawet 28 stopni Celsjusza. W samej Warszawie w czwartek prognozy pokazują 25 stopni, podobnie będzie w weekend. Nie powinny także pojawić się opady deszczu.

Pogoda zmieni się dopiero po weekendzie. Od poniedziałku w stolicy temperatura będzie oscylować w granicach 20 stopni Celsjusza. Druga połowa września to czas znaczącego ochłodzenia. Występować będą opady deszczu, a temperatura nie przekroczy 14 stopni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c