To już kolejny tragiczny wypadek na tym obiekcie. Wczoraj zginęła 13-latka spadając z dachu

Jak już wczoraj informowaliśmy na terenie pustostanu przy ulicy Wolskiej 43 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 13-latka spadała z dachu. Zginęła na miejscu. Jest to już kolejny tragiczny wypadek na terenie tego budynku. 

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że na terenie budynku w chwili wypadku przebywało kilka osób, niektóre z nich w tym czasie miały przebywać w galerii handlowej (tak napisali rodzicom w wiadomości SMS, niestety było inaczej grupa znajomych poszła na dach pustostanu). Jak mówili nastolatkowie rodzice zakazywali im chodzenia na ten obiekt, wielokrotnie mówili, że jest tam niebezpiecznie.

Budynek jest znany z tego, że młodzi ludzie robią tam sobie zdjęcia, które następnie wrzucają do social mediów. To nie pierwszy wypadek śmiertelny na terenie tego obiektu.

Mimo, iż obiekt jest zabezpieczony ogrodzeniem i tak nie brakuje chętnych, aby zwiedzać pustostan i wchodzić na sam dach budynku.

Wczoraj doszło do nieszczęśliwego wypadku 13-latka prawdopodobnie się poślizgnęła lub potknęła i spadła z dachu. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zginęła na miejscu.

Do późnych godzin na miejscu wypadku pracowała policja pod nadzorem prokuratora.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c