To już pewne: Stadion Narodowy zmienia nazwę!

Dzisiaj pisaliśmy o partnerstwie tytularnym pomiędzy PGE, spółką PL.2012+. Grupa Kapitałowa PGE potwierdziła nieoficjalne informacje i ogłosiła, ze od tej chwili, przez pięć lat, Stadion Narodowy będzie nazywał się „PGE Narodowy”.

Źródło: Wikipedia / GK PGE

Źródło: Wikipedia / GK PGE

„PGE Polska Grupa Energetyczna została partnerem tytularnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Od dziś najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce nosi nazwę „PGE Narodowy”. Umowę pomiędzy operatorem stadionu – spółką PL.2012+, a PGE Polską Grupą Energetyczną, podpisano na pięć lat.” – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie firmy.

W ciągu trzech lat Stadion Narodowy trafił do piątki najlepiej zarządzanych stadionów w Europie. Razem z PGE wykorzystamy wszystkie atuty naszych marek tworząc zupełnie nową jakość – PGE Narodowy. Nie ma drugiego obiektu, który byłby w stanie wygenerować tak dużo pozytywnej energii. To wszystko sprawia, że jest to partnerstwo zwycięskie dla obu stron i modelowa umowa naming rights” – mówi Tomasz Półgrabski, prezes spółki PL.2012+.

Umowę zawarto do 10 października 2020 r. z możliwością jej przedłużenia. Nazwa PGE Narodowy obowiązuje od momentu podpisania umowy, a więc od 16 lipca 2015 roku.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.