To koniec! YouTube zbanował permanentnie YouTubera!

Po wielkiej aferze z udziałem znanego YouTubera pt. „Kamerzysta” jego koniec nadszedł. YouTube zbanował permanentnie wszystkie jego kanały. Oznacza to, że w przyszłości nie będzie mógł założyć konta na tym serwisie.

Fot. Pixabay

Troje youtuberów, którzy nagrali film z niepełnosprawnym chłopakiem zostało zatrzymanych i usłyszeli zarzuty. Właściciel kanału Kamerzysta trafił na miesiąc do aresztu, a jego współpracownicy dostali dozór policyjny.

Kilka dni temu do sieci trafił film na którym widać, jak znany youtuber Kamerzysta wraz z zespołem namawia niepełnosprawnego chłopaka do tego, by za pieniądze m.in. skakał do kontenera ze śmieciami i jadł kocie odchody. Sam youtuber próbował tłumaczyć, że odchody były w rzeczywistości czekoladą, a sam film był reżyserowany, ale najwyraźniej te tłumaczenia nie przekonały ani prokuratury ani policji, która zatrzymała już całą trójkę.

Sam film zniknął już z serwisu YouTube po interwencji jednej z internautek, która w chłopaku dostrzegła swojego podopiecznego. Poinformowała internautów, że jest on niepełnosprawny i być może nie zdawał sobie sprawy z tego, co robi. Po masowych zgłoszeniach YouTube usunął film.

Kamerzysta wraz z współpracownikami usłyszeli zarzuty. Grozi im do 8 lat więzienia. Kamerzysta trafił do aresztu na miesiąc, na jego współpracowników nałożono dozór policyjny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c