To NIE ŻART! Powstała zbiórka dla zaszczepionych artystów!

„W tych trudnych czasach pandemii i zamknięcia gospodarki wypadałoby jakoś podziękować za szczególne zasługi rozpychania się łokciami w kolejce oraz pokazywaniu „kultury” w przestrzeni publicznej.” – pisze autor zbiórki.

Fot. Pixabay

„Ta cebula to symbol wsparcia Krystyny Jandy, polskich celebrytów, polityków oraz resztę „dobra narodowego”, którzy tak dzielnie olali pracowników służby zdrowia, osoby chwilowo bezrobotne z powodu zamknięcia gospodarki oraz tym którzy naprawdę muszą pomagać innym w potrzebie. Dlatego też wpadłem na pomysł, aby jakoś te osoby wynagrodzić. Mam nadzieję, że ta cebula stanie się trwałym elementem polskiej kultury.

Łączymy się z nimi w bólu: pracownicy służby zdrowia, przedsiębiorcy z ograniczeniami przez pandemię, pracownicy z obniżonymi pensjami z powodu pandemii oraz na bezrobociu przez niego.” – czytamy w opisie.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/v9ducj


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c