Tomasz Siekielski z nowym filmem! Opowiada o pandemii!

Dziś opublikowany został film „Rok we mgle” dziennikarza Tomasza Siekielskiego. Opowiada on o roku zmagań z pandemią koronawirusa, która wywróciła nam życie do góry nogami. 

Fot. Shutterstock

Dziś o godzinie 10:00 premierę miał film dokumentalny „Rok we mgle” , Tomasza Siekielskiego. Produkcja miała na celu podsumowanie działań podjętych przez władze w ciągu ostatniego roku. Data nie jest przypadkowa. To właśnie 10 grudnia zdiagnozowano w chińskim Wuhan pacjenta zero, a następnie wirus SARS-CoV-2 rozprzestrzenił się na cały świat.

Jak zaznacza Tomasz Siekielski, „Rok we mgle” to bolesna historia opowiedziana przez dziennikarzy portalu Onet, którzy każdego dnia opowiadali o przebiegu pandemii i ujawniali wszystkie błędy, afery i decyzje władz, które często były nieprzemyślane i zwyczajnie błędne. Film pokazuje, że Polska nie była przygotowana na to, co się stało.

Film trwa 53 minuty i jest już dostępny na portalu Onet. Jest to już kolejne dzieło Tomasza Siekielskiego. Do tej pory był twórcą i producentem dwóch dokumentów „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawa w chowanego”, które stworzył wraz ze swoim bratem, Markiem Sekielskim.  Jeden i drugi nawiązywał do tematu pedofilii w kościele.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c