Toyota ścięła latarnię, a ta spadła na audi

Z niewiadomych przyczyn wieczorem 16 października terenowa toyota uderzyła w latarnię na Wisłostradzie. Słup spadł na jadące z tyłu audi. Wypadek zauważyli strażnicy miejscy.

Fot. Straż Miejska

Minęła godzina 19.20, gdy strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego jechali Wybrzeżem Gdańskim. Mimo ciemności funkcjonariusze w porę zauważyli leżącą na jezdni latarnię, a kilkanaście metrów dalej – leżący na boku pojazd. Samochód blokował środkowy pas.

Natychmiast podjęto interwencję. Do wypadku doszło chwilę wcześniej. Na szczęście nikt nie ucierpiał w nim na tyle, by wymagał pomocy medycznej. Strażnicy miejscy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wezwali policję, straż pożarną oraz służby drogowe.

Z wyjaśnień kierowców wynikało, że toyota w pewnej chwili uderzyła w barierę ochronną, ścięła latarnię, odbiła się i przewróciła na bok. Funkcjonariusze zabezpieczali miejsce wypadku do godziny 20, gdy usunięto z jezdni latarnię i podniesiono uszkodzony pojazd.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c