Trafił do izby wytrzeźwień. Powybijał tam szyby… pięścią

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Z ustaleń wynika, że pijany, podczas pobytu w izbie wytrzeźwień, wybił szyby. Straty zostały oszacowane na kwotę ponad 500 złotych. Paweł S. już usłyszał zarzut. Przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Po 16.00 policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli otrzymali zgłoszenie o tym, że mężczyzna, który przebywa w izbie wytrzeźwień pięścią wybija szyby. Na miejscu mundurowi zatrzymali 35-letniego Pawła S. Straty zostały oszacowane na kwotę ponad 500 złotych.

Po zebraniu materiału dowodowego przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Podczas przesłuchania, 35-latek przyznał się do zarzucanego czynu i poddał dobrowolnie karze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c