Tragedia na Bielanach: Zderzyły się dwa auta. Nie żyje przechodzaca nieopodal kobieta

Zdarzenie miało miejsce w okolicach wejścia do stacji metra Wawrzyszew. Dwa samochody zderzyły się, a siła zderzenia była na tyle duża, by jedno z aut przesunęło się i uderzyło w przechodzącą nieopodal kobietę. Poszkodowana poniosła śmierć na miejscu.

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

„Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 13.00” – informuje nas biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji – „Na skrzyżowaniu ulic Lindego i Kasprowicza na warszawskich Bielanach zderzyły się samochody marki opel i citroen. W wyniku tego zderzenia jeden z samochodów został przesunięty i uderzył w kobietę idącą po przejściu dla pieszych. W wyniku tego zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu”

Kom. Elwira Brzostowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V odpowiadającej za Bielany i Żoliborz powiedziała, że obecnie trwają czynności wyjaśniające zdarzenie. Na miejscu jest policja i prokurator. Ruch na ul. Kasprowicza jest zablokowany. Tworzą się korki.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.