Tragedia w Boże Narodzenie. 22-latek zginął na pasach. Kierowca uciekł z miejsca wypadku

Policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo śledczego, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają przebieg wypadku, do którego doszło wczoraj (25.12) na jednej z ulic Ostrołęki. W wypadku zginął pieszy, a kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany dzisiaj (26.12) rano.

Fot. KMP w Ostrołęce

Wczoraj kilkanaście minut po godz. 23 w Ostrołęce na ulicy Witosa doszło do potrącenia 22-latka na oznakowanym przejściu dla pieszych. Po zderzeniu kierowca auta uciekł z miejsca. W wyniku potrącenia pieszy zginął.  Po wypadku, działania policjantów z Ostrołęki przebiegały dwutorowo. funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności na miejscu wypadku, zbierali ślady, wykonywali oględziny miejsca zdarzenia szkic oraz zdjęcia.

W tym samym czasie policjanci wydziału kryminalnego rozpoczęli poszukiwania podejrzanego o spowodowanie wypadku. Funkcjonariusze badali każdy szczegół i weryfikowali każdy napływający sygnał. Ich działania pozwoliły na ustalenie marki pojazdu, który brał udział w wypadku. Policjanci odnaleźli samochód, który został ukryty w lesie.

Dzisiaj rano policjanci z ostrołęckiego wydziału kryminalnego i patrolowego zatrzymali 44-latka, który ukrywał się na jednej z nowo budowanych posesji. Został on przewieziony do ostrołęckiej komendy, gdzie zostanie osadzony w policyjnym areszcie. Dalsze czynności pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo śledczego. Trwa ustalanie przebiegu zdarzenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c