Tragedia w Markach: chciał poderżnąć gardło, nie znał ofiary [UWAGA DRASTYCZNY OPIS]

Prokuratura przesłuchała 26-letniego mężczyznę, który zaatakował młodą kobietę na parkingu jednego z centrum handlowych w Markach. Jak udało się ustalić śledczym działał on z bezpośrednim zamiarem zabójstwa, a ofiara była przypadkowa.

Fot. KSP

Fot. KSP

„Przesłuchanie ma się już ku końcowi” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Prokurator Rejonowy Artur Orłowski – „Mężczyzna nie zna pokrzywdzonej. Kobieta jest w ciężkim stanie. Sprawca zadał jej pięć ciosów 19-cm nożem”.

Z ustaleń śledczych wynika, że podejrzany chciał poderżnąć kobiecie gardło. Na szczęście zrobił to nieudolnie, ale ciężko ją ranił. Pokrzywdzona ma rozcięty policzek, język, usta i uszkodzoną tętnicę. Policja opublikowała też informację z której wynika, że kobiecie udało się schronić w samochodzie, a nożownik uciekł. Na miejscu pomógł jej policjant, który udzielił pierwszej pomocy i wezwał pogotowie.

Prokuratura będzie wnioskowała o tymczasowy areszt dla podejrzanego. Mężczyzna jest oskarżony o próbę zabójstwa. Grozi mu dożywocie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c