Tragedia w Otwocku: zabił cegłą pracodawcę

Przy ul. Okrzei robotnicy znaleźli właściciela posesji, który wynajmował im kwatery. Był nieprzytomny i miał poważne obrażenia głowy. Niestety mężczyzna zmarł.

Fot. Policja

Fot. Policja

57-latek pokłócił się z dużo młodszym od niego Kamilem Z., który był jego dozorcą. Chciał zapłacić mu mniej niż ustalił wcześniej. Zdenerwowany 27-latek kilkakrotnie uderzył pracodawcę cegła w głowę.

Następnie, wraz ze swoją partnerką zaczął zacierać ślady. „Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku w tej sprawie przeprowadzili niezbędne czynności, w wyniku których już na terenie warszawskiej – Ochoty zatrzymali 27- letniego mieszkańca Radomia.” – informuje policja.

„Mężczyzna był całkowicie zaskoczony i choć początkowo zupełnie zaprzeczał, by miał jakikolwiek związek z tym przestępstwem, to przyznał kryminalnym, że wpadł w „szał” i zaatakował 57-latka.

Z uwagi na charakter sprawy natychmiast trafiła ona do otwockiej prokuratury, gdzie zostaną wyjaśnione szczegóły oraz motywy, jakimi kierował się 27-latek.

W tej sprawie policjanci z wydziału kryminalnego z Otwocka również na terenie Warszawy zatrzymali 24-letnią kobietę. Jest ona podejrzana o pomocnictwo i zacieranie śladów po przestępstwie. Sąd przychylił się do złożonego przez prokuratora wniosku i zastosował wobec mężczyzny oraz kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Czyn, którego się dopuszczono zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 25 lub dożywotnią karą pozbawienia wolności”

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.