Tragiczna śmierć młodego rapera! Potrącił go samochód, kierowca uciekł z miejsca zdarzenia!

Do tragedii doszło w Ostrołęce. 20-letni raper Bipolar został potrącony przez samochód na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Młodego mężczyzny nie udało się uratować. 

Fot. Pixabay

Sytuacja miała miejsce w Ostrołęce. Jak informuje lokalny portal, młody raper Bipolar zginał na oznakowanym przejściu dla pieszych 25 grudnia. Kierowca potrącił chłopaka i odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając mu pomocy. Sprawą zajęła się policja, która ustaliła markę pojazdu samochodu, a następnie odnalazła auto ukryte w lesie.

Następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który ukrywał się na jednej z nowo wybudowanych posesji w okolicy. Został skierowany na komendę, a następnie do aresztu.

Informację o śmierci rapera przekazali artyści, którzy w ostatnim czasie z nim współpracowali, między innymi jego producent Antropolita, a także raper FlyHightRomero, który napisał, że polskie podziemie soundcloud straciło jedną z najbardziej rozwijających się osób. 2021 rok zapowiadał się dla muzyka bardzo owocnie, miał w planach kilka nowych projektów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c