Tragiczne dane o koronawirusie! Bilans zabitych wzrósł dwukrotnie. Jest trzeci przypadek zainfekowania w Europie

Liczba zmarłych z powodu zarażenia koronawirusem (2019-nCoV) wzrosła do 40. Ponad 1000 osób jest zainfekowanych. We Francji potwierdzono  już trzeci przypadek zakażenia śmiertelnym wirusem. 

Fot. Shutterstock

W Paryżu został zamknięty jeden ze szpitali! Prawdopodobnie ma to związek z koronawirusem.

Ponad 1000 osób zarażonych, z czego 40 nie żyje. Przepełnione szpitale, ludzie padający na ulicach, niedziałająca komunikacja i płaczący z wycieńczenia lekarze. To obraz z Wuhan, jaki wyłania się z filmów umieszczonych w social media.

Śmiertelny koronawirus pojawił się już w Europie. Potwierdzono trzy przypadki we Francji. Pierwszy z pacjentów został przyjęty do szpitala w Bordeaux w czwartek. Wcześniej myślano, że to zwykłe przeziębienie, ale objawy zaczęły się nasilać.

Niedawno potwierdzono już nowy przypadek w Paryżu. Pacjent został przewieziony do szpitala Bichat-Claude Bernard Hospital w Paryżu, który został właśnie zamknięty. Poza granicami Chin potwierdzono już 17 osób.

Na polskich lotniskach wprowadzono środki ostrożności. Wszyscy turyści przylatujący z Chin, a wkrótce z całej Azji, będą mieli obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacyjnej Pasażera. Jest tam informacja o adresie, pod którym będą przebywać na terenie Polski oraz numer kontaktowy. Załoga ma też uważnie obserwować wszystkich pasażerów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.