Tragiczny finał poszukiwań. Zaginiony mężczyzna nie żyje
26-letniego Tobiasza z Pułtuska szukała cała Polska. Mężczyzna wyjechał do pracy, ale do niej nie dotarł. Policja znalazła jego ciało.

Fot. Warszawa w Pigułce
Rodzina zgłosiła zaginięcie po tym, jak mężczyzna nie wrócił do domu z pracy. Okazało się, że do niej również nie dotarł.
Policja podawała, że 26-latek poruszał się samochodem marki ford na lokalnych numerach rejestracyjnych.
Wkrótce portal pultusk24 przekazał, że policja znalazła ciało zaginionego na terenie gminy Gzy, niedaleko miejscowości Sisice. Nieopodal był także samochód poszukiwanego.
Policja nie udziela żadnych szczegółów w sprawie. Prowadzone jest dochodzenie.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.