Tragiczny wypadek BMW. Nie żyje 18-letni pasażer. Kolejnych dwóch 18-latków trafiło do szpitala

Do wypadku doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej numer 92 w miejscowości Kożuszki-Kolonia (pow. sochaczewski). Kierujący samochodem osobowym marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi do rowu. Trzy osoby trafiły do szpitala. Niestety jedna osoba w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. W akcji śmigłowiec LPR.

Chwilę po godzinie 20 w miejscowości Kożuszki-Kolonia na drodze krajowej numer 92 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki BMW, który wjechał do rowu. Pojazdem podróżowało trzech 18-latków. Kierowca i pasażer trafili do szpitala naziemnymi karetkami, natomiast drugi z pasażer z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Niestety jego życia nie udało się uratować. Nastolatek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Kierowca był trzeźwy. Na czas działań służb droga była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy. Biegły oraz policjanci ruchu drogowego do późnych godzin zabezpieczali ślady na miejscu zdarzenia oraz przesłuchiwali świadków” – mówiła w rozmowie z Warszawą w Pigułce mł. asp. Agnieszka Dzik Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie.

Po przybyciu na miejsce i przeprowadzonym rozpoznaniu okazuję się, że w przydrożnym rowie znajduję się pojazd w którym przebywa zakleszczony młody mężczyzna, pozostałe dwie osoby wyszły z wraku pojazdu o własnych siłach. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego za pomocą narzędzi hydraulicznych i wydobyciu Go z pojazdu na noszach typu deska, udzieleniu KPP pozostałym uczestnikom zdarzenia oraz zamknięciu drogi na czas prowadzonych działań. Po prawie godzinnej prowadzonej reanimacji osoba poszkodowana zostaje zabrana przez LPR do Warszawskiego szpitala. Niestety, nastolatek dziś rano zmarł” – relacjonują strażacy z OSP Budki Piaseckie


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c