Tragiczny wypadek na drodze. Trzy osoby zakleszczone w samochodzie. Jedna zginęła na miejscu. Kierująca pijana

Chwilę po godzinie 1 w nocy w miejscowości Stare Pieścirogi (pow. nowodworski) na ulicy Kolejowej doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Pojazd zakończył jazdę w rowie. W środku pojazdu były trzy zakleszczone osoby. Jednej z nich nie udało się uratować. Jak się okazało kierująca samochodem była pijana.

Po uwolnieniu osób poszkodowanych przez strażaków, lekarz stwierdził zgon jednej osoby, dwie kolejne zostały ranne i wymagały hospitalizacji. Kierująca samochodem osobowym wydmuchała 2,8 promila! Została zatrzymana. Teraz usłyszy zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu, za co grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Na miejscu wypadku pracowały 4 zastępy straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz policja pod nadzorem prokuratora.

Na czas działań służb droga została zablokowana.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c