Tragiczny wypadek. Nie żyje kobieta. Mężczyzna ciężko ranny. Policja poszukuje świadków

Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie wykonują czynności w sprawie wypadku drogowego jaki miał miejsce w dniu 22 lutego 2021 roku na ulicy Grójeckiej na wysokości PKP Warszawa Rakowiec. Każdy, kto posiada informację o zaistniałym zdarzeniu lub przypadkowo, uwiecznił ten wypadek w formie materiału video proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej na warszawskiej Ochocie.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Policjanci z komendy na Ochocie pod nadzorem Prokuratury prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego w wyniku którego śmierć poniosła 70-letnia kobieta, a 74-letni mężczyzna doznał ciężkich obrażeń ciała. Sytuacja miała miejsce w dniu 22 lutego 2021 roku około godziny 13:30 na ulicy Grójeckiej na wysokości PKP Warszawa Rakowiec.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informację na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerami telefonów 47 723 93 86 lub 47 723 93 87, bądź całodobowo pod numerem telefonu 47 723 93 50.

Prosimy również o nadsyłanie drogą elektroniczną nagrań video przez osoby, które 22 lutego br. były w okolicy numeru 216 / PKP Warszawa Rakowiec na ulicy Grójeckiej i mogły przypadkowo uwiecznić zdarzenie.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected].


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c