Tragiczny wypadek pod Warszawą. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne. Droga zablokowana

Zablokowana DK- 61 jest następstwem wypadku, w którym poszkodowane zostały dwie osoby, jedna nie żyje. Policja ustala dokładne przyczyny i apeluje o ostrożność podczas jazdy.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi w Jeżewie. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący Seatem zjechał na pas przeciwny i doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym. Osobówką podróżowały trzy osoby. Na skutek obrażeń wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Jedna z osób zmarła. Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd: w Kacicach przez Jeżewo do Pułtuska i z Pułtuska przez Jeżewo w kierunku Serocka. Utrudniania mogą potrwać do godziny 15.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do obowiązujących znaków i przepisów. Pamiętajmy, że to, czy bezpiecznie dojedziemy do celu, w dużej mierze zależy od nas samych!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.