Tragiczny wypadek pod Warszawą. Nie żyje 16-letni chłopiec, którego potrącił samochód na przejściu dla pieszych. Droga jest zablokowana

Na drodze krajowej numer 7 w Tarczynie w kierunku Grójca doszło do śmiertelnego potrącenia 16-letniego pieszego. Na miejscu pracuje prokurator.

Na miejsce wypadku udał się wóz Srt z OSP Tarczyn po dojechaniu na miejsce zastano osobę bez funkcji życiowych, przystąpiono do reanimacji, która niestety się nie powiodła.

16-latek znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszych, w chwili gdy został uderzony przez samochód osobowy. Przejazd drogą krajową numer „7” w kierunku Radomia odbywa się jednym pasem.

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność na drogach! Niestety dziś tuż po 6.00 na przejściu dla pieszych w Tarczynie doszło do śmiertelnego potrącenia 16- letniego chłopca. Pieszy znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszych, w chwili gdy został uderzony przez samochód osobowy. Przejazd drogą krajową numer „7” w kierunku Radomia odbywa się jednym pasem.

Mimo policyjnych apeli i działań prewencyjnych wciąż dochodzi do tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Dzisiaj rano na drodze krajowej numer „7” w Tarczynie na przejściu dla pieszych zginął 16- letni chłopiec.

Za kierownicą saaba siedział 64-letni mężczyzna. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Obecnie na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego z Grójca wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. W kierunku Radomia ruch odbywa się tylko jednym pasem.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego po raz kolejny apelują do kierowców i innych uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c