Tragiczny wypadek pod Warszawą. Nie żyje 22-letni motocyklista. Wjechał w tył samochodu dostawczego

Zmarł 22-letni motocyklista, który uderzył w tył samochodu dostawczego w Piasecznie. Niestety dla wielu posiadaczy motocykli, jazda nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem i zasadami ruchu drogowego. Z pierwszych ustaleń wynika, że dwaj motocykliści uczestniczyli najprawdopodobniej w wyścigu! Policjanci ponownie apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek na drogach, ale też o kulturę i życzliwość wobec innych uczestników ruchu drogowego.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Sezon motocyklowy rozpoczęty. Na drogach pojawia się coraz więcej motocykli,  a co za tym idzie zwiększa się liczba wypadków z ich udziałem. Wina za wypadki drogowe z udziałem motocyklistów leży zarówno po stronie kierowców motocykli, jak i kierujących samochodami. Niemniej każdy kto wsiada na motocykl musi sobie uzmysłowić, że jest bardziej narażony na utratę życia i zdrowia, niż kierowca samochodu.

W wypadku na ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie bezsensowną śmierć poniósł 22-letni mężczyzna, który całe życie miał jeszcze przed sobą! Z pierwszych ustaleń wynika, że towarzyszył mu drugi motocyklista, i najprawdopodobniej doszło do rywalizacji.

Droga publiczna to nie tor wyścigowy. Szanowni kierowcy jednośladów zadbajcie o bezpieczeństwo swoje i innych, przestrzegajcie przepisów ruchu drogowego. Niech każdy Wasz wyjazd skończy się szczęśliwym powrotem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c