Tramwaj "M jak mama" jeździ po Warszawie

PLAKATweb

Rusza kampania społeczna „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”, wspólna inicjatywa Tramwajów Warszawskich i wydawnictwa „M jak mama”. Organizatorzy kampanii chcą zwrócić uwagę na sytuację ciężarnych w Polsce, które będąc w przestrzeni publicznej często są niezauważane lub wręcz lekceważone. To można zmienić drobnym, życzliwym gestem, o którym czasami społeczeństwo zapomina w codziennym życiu.

Jednym z jej inicjatyw jest specjalny tramwaj „M jak mama”, w którym będzie można skorzystać z porad ginekologa, położnej, kosmetologa i wizażystki. Porad udzielać będą specjaliści z renomowanych klinik: Premium Medical i Estomed. Zarówno przejazd, jak i porady są bezpłatne. Tramwaj będzie jeździł W niedzielę 10 maja 2015 r. trasą:

Al. Jerozolimskie – Muzeum Narodowe – Rondo Waszyngtona – Al. Zieleniecka – Lubelska – Wiatraczna oraz w drugą stronę skręcając dodatkowo na Pl. Narutowicza.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.