Trener reprezentacji z koronawirusem! Co ze zgrupowaniem?

Polski Związek Piłki Nożnej potwierdził, trener polskiej reprezentacji ma koronawirusa. Paulo Sousa będzie musiał zmienić swoje najbliższe plany. A co ze zgrupowaniem, które zaplanowane jest na listopad?

Fot. Warszawa w Pigułce

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował oficjalny komunikat, w którym poinformował, że trener polskiej reprezentacji jest zakażony wirusem SARS-Cov-2. W związku z tym Paulo Sousa będzie musiał zmienić swoje najbliższe plany. Selekcjoner miał między innymi pojawić się na meczach polskiej Ekstraklasy i na spotkaniu Ligii Europy Legii Warszawa z Napoli.

To się jednak nie stanie, bo teraz trenera reprezentacji czeka kwarantanna. A co ze zgrupowaniem reprezentacji Polski? Wszystko wskazuje na to, że na listopadowe spotkania Paulo Sousa zdąży. Jak przekazał w komunikacie rzecznik PZNP Jakub Kwiatkowski, jeśli nie pojawią się żadne komplikacje, to nie powinno być problemu z jego udziałem w zgrupowaniu przed meczami z Andorą i Węgrami, które rozpocznie się 8 listopada.

Paulo Sousa jest trenerem Polaków od 21 stycznia 2021 roku, zastępując na tym stanowisku Jerzego Brzęczka. W poprzednich latach był szkoleniowcem klubów angielskich oraz drużyn najwyższej ligi włoskiej i francuskiej. W latach 1989-2002 jako piłkarz reprezentował Portugalię, występując na pozycji pomocnika.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c