Trubadur do menadżera Krawczyka: „Kłamco, Manipulańcie ,Intrygańcie ,czas twój minął”

Równo tydzień temu odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Nieoczekiwanie po uroczystościach nie zapadła cisza, lecz rozgorzał konflikt na linii menadżer – kolega z zespołu Trubadurzy. 

Autorstwa Bartosz Bajerski – https://www.polskieradio.pl/Czworka, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=80421470

Na profilu Mariana Lichtmana pojawił się wpis skierowany wprost do Andrzeja Kosmali:

„Andrzeju Kosmala !!! Kłamco, Manipulańcie ,Intrygańcie ,czas twój minął .Żyjemy w wolnej Polsce! Przestań terroryzować media i zpremedytacją wprowadzać w błąd ludzi . W czasach terroru komunistycznego byłeś niebezpieczny i piastowałeś ważne stanowiska w mediach i niszczyłeś wielu artystów . Przez takich jak ty musiałem emigrować z

Polski .Od kilku dni ja moja rodzina żyjemy w stresie bombardowani obrzydliwymi wiadomościami od Andrzeja Kosmali w których grozi i poniża mnie i moją rodzinę. Towarzyszu Kosmala!!! Uszanuj żałobe !” – pisze muzyk.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c