Trwa policyjna obława na Saskiej Kępie – strzelanina i ranna policjantka

Policjanci interweniowali podczas kradzieży samochodu na Saskiej Kępie. Użyto broni palnej. Ranna została policjantka biorąca udział w interwencji. Jeden ze sprawców w trakcie ucieczki próbował ją przejechać. Trwa obława.

Fot. Policja

Fot. Policja

„Po godzinie 18.00 dostaliśmy zgłoszenie o włamaniu do samochodu osobowego” – mówi nam st. asp. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji – „Na miejsce wysłaliśmy policyjny patrol. Funkcjonariusz ujął jednego z dwóch włamywaczy. Za drugim w pościg ruszyła policjantka. Podejrzany uderzył ją w głowę, a następnie wsiadł do auta, którym przybył i próbował przejechać funkcjonariuszkę. Ta oddała kilka strzałów w kierunku uciekiniera, ale udało mu się zbiec.”

Ranna policjantka, z niewielkimi obrażeniami głowy trafiła do szpitala na obserwację. Trwa policyjna obława mająca na celu zatrzymanie podejrzanego mężczyzny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c