Trzeci tragiczny dziś wypadek w Warszawie. Kolejna osoba zginęła pod kołami pociągu

Na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów doszło do potrącenia człowieka przez pociąg. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Jest to już dziś trzeci śmiertelny wypadek na kolei.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Warszawa Podskarbińska – Warszawa Rembertów. Wypadek z udziałem ludzi. Mogą wystąpić opóźnienia pociągów około 20 minut. Przewidywany czas trwania utrudnienia dnia 26.10.2020 r do godz. 2:00. Przepraszamy za utrudnienia” – informuje PKP

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S2 oraz KM.

Z powodu zdarzenia na szlaku Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S2 oraz pociągów KM . Możliwe opóźnienia oraz odwołania kursów .

W związku z tym, pociąg SKM linii S2: – nr 99864/5 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 21:57) do stacji Sulejówek Miłosna został odwołany na odcinku Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna,– nr 99992 ze stacji Sulejówek Miłosna (odjazd o godz. 23:15) do stacji Warszawa Zachodnia został odwołany w całej relacji.

Przepraszamy za utrudnienia.

SKM informuje:

POTRĄCENIE CZŁOWIEKA
Szanowni Państwo,
z powodu potrącenia człowieka przez pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej, na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów występują utrudnienia w ruchu pociągów wszystkich przewoźników.
W związku z tym, możliwe są opóźnienia pociągów SKM linii S2 w obu kierunkach do około 30 minut. Ponadto, pociąg SKM linii S2:
– nr 99864/5 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 21:57) do stacji Sulejówek Miłosna został odwołany na odcinku Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna,
– nr 99992 ze stacji Sulejówek Miłosna (odjazd o godz. 23:15) do stacji Warszawa Zachodnia został odwołany w całej relacji.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c