Trzecia nastolatka odpowiedzialna za bójkę w tramwaju zatrzymana. Ukrywała się w szafce na buty

Dziś z samego rana kryminalni z komendy przy ul. Grenadierów zatrzymali 15-latkę, trzecią uczestniczkę zajścia, do którego niedawno doszło w tramwaju. Prowadzone przez cały czas przez kryminalnych czynności operacyjne, zaprowadziły ich dziś z samego rana wprost do miejsca, gdzie przebywała trzecia uczestniczka zdarzenia z tramwaju. 15-latka schowała się w bardzo małej szafce na buty. Jest już zatrzymana. Teraz zajmą się nią funkcjonariusze referatu nieletnich i patologii, a w dalszej kolejności o jej losie zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Fot. YouTube

Fot. YouTube

Przypomnijmy krótko. Niedawno w tramwaju jadącym w kierunku Pragi Południe miała miejsce awantura, którą wywołały trzy młode dziewczyny. Zachowywały się one wulgarnie wobec pasażerów, atakowały inne osoby, doszło również do przepychanek, szarpania, a nawet usiłowania rozboju. Do komendy przy ulicy Grenadierów zgłosiły się osoby pokrzywdzone,  funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania i ustalenia kim były sprawczynie całego zajścia. Niedługo po zdarzeniu kryminalni zatrzymali 19-letnią kobietę, Monika O.  usłyszała 2 zarzuty, usiłowania dokonania rozboju i uszkodzenia ciała. Sąd zastosował wobec podejrzanej tymczasowy areszt.

Kilka dni później w ręce kryminalnych wpadła 16-latka. Zajęli się nią policjanci z referatu nieletnich i patologii. Na podstawie zgromadzonych materiałów sąd rodzinny i nieletnich wszczął postępowanie wobec zatrzymanej o usiłowanie dokonania rozboju oraz wydał postanowienie o umieszczeniu jej w schronisku dla nieletnich na okres 3 miesięcy. Na tym jednak policjanci nie poprzestali. Do zatrzymania pozostawała jeszcze jedna dziewczyna. 15-latka ukrywała się.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.