Trzy godziny temu na Woli zaginął pies. Widzieliście go?

Pani Monika Ufnal poprosiła nas o pomoc w odnalezieniu psa, który około trzy godziny temu zaginął na Woli. Pies jest duży, czarny i rasowy, dlatego trudno go przeoczyć.

Fot. Monika Ufnal

Fot. Monika Ufnal

„Szanowni Państwo! Kieruje do Was ogromną prośbę o pomoc ! W dniu dzisiejszym około godziny 11.30 przy przystanku Szpital Wolska (w kierunku Kasprzaka) zaginął pies.” – pisze do nas Pani Monika – „Roczna suczka rasy Flat coated retriever, jest bardzo łagodnym psem. Ciocia kupowała bilet, po dokonaniu transakcji odwróciła się, psa nie było. Od dwóch godzin trwają poszukiwania na całym terenie Woli, Kala lubiła jeździć autobusami, być może do niego wsiadła. Ostatnio kilka przypadków kradzieży psa niestety na terenie Woli było, a jest to przyjazny pies i człowieka się nie boi. Ciocia do tej pory kilka tras autobusem już zrobiła. Pies ma chip, znaków szczególnych brak. Jeżeli ktoś by miał jakieś informację, cokolwiek, serdecznie proszę Państwa o kontakt pod numerem telefonu: 500126665.”

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]