Trzy osoby zawiesiły flagę popierającą uchodźców na maszcie na Rondzie Radosława. 7 osób wylegitymowano

Chwilę przed godziną 8 policja dostała zgłoszenie o grupie osób, która wspięła się na maszt i zawiesiła flagę popierającą uchodźców na Rondzie Radosława. Na miejscu interweniowała policja.

Fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 / Wikipedia

Informację o takim zdarzeniu potwierdza w rozmowie z Warszawą w Pigułce podinsp. Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I (Śródmieście). Zgłoszenie o grupie osób wieszających flagę na maszcie otrzymaliśmy o godzinie 7:50. Na miejscu pracowała straż pożarna, policja oraz technik, który zabezpieczył flagę. Wylegitymowano w sumie 7 osób. Dwie osoby zostały ukarane mandatem za wchodzenie na jezdnię, przyjęły go, dwie kolejne nie przyjęły mandatu. Wobec nich sporządzono dokumentację i skierowano o ukaranie do sądu. Wobec trzech osób wieszających flagę i przechodzących w miejscu niedozwolonym także skierowano dokumentację do sądu, po tym jak nie przyjęły mandatów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.